Друкар офсетного друку

Друкар офсетного друку

Хто такий друкар офсетного друку

У цій статті розкажемо все, що вам потрібно знати про спеціальність “друкар офсетного друку”,хто такий друкар офсетного друку, які його обов’язки, що він повинен вміти і на що звертати увагу у своїй роботі. Якщо ви подивитесь на зарплати, які отримує друкар офсетного друку, то побачите, що вони досить високі. І не тому, що роботодавці дуже щедрі, а тому що робота відповідальна, і потребує хороших знань і навичок.

Обовязки друкаря офсетного друку

В обовязки друкаря плоского друку входить підготовкаорганізація і контроль процесу друкуванняотримання якісних відбитків і з мінімальною кількістю бракуЩоб вам було зрозуміліше, ми поетапно покажемо, що повинен зробити друкар, щоб надрукувати тираж поліграфічної продукції:

1. Повинен отримати від майстра зміни завдання, і технічні дані, на наступне замовлення: назву, фарбовість, тираж, розміри продукції, розміщеннянавідбиткуокремихелементів, іт.д.

2. Якщо наступний тираж друкується іншими фарбами від попереднього, то потрібно змити фарбу із валиків, вичистити корито, і закатати новий барвник. Також, слід помити циліндри (друкарський і офсетний).

3. У цеху додрукарської підготовки потрібно взяти друкарські офсетні форми, для друкування свого тиражу. Отримані форми працівник штифтує (за потреби) і встановлює у машину.

4. Після цього друкар офсетної машини бере підрізаний різчиком папір, на якому буде друкуватись поліграфічна продукція. Цей папір розпушує, і у разі потреби заламує особливим чином (для кращого проходження у офсетній машині).

5.Тепер потрібно зробити приладку. Приладка — процес суміщення друкарських форм, вирівнювання кількості фарби яка на них подається.

6.Далі друкар кличе майстра чи іншу керівну особу підприємства, яка дає дозвіл на друкування тиражу.

7.Під час процесу друку друкар офсетної машини контролює процес якість відбитків, кількість фарби яка подається, процес подачі паперу, іт.д. у разі, якщо виявлені проблеми навідбитку, він зобовязаний зупинити машину, і усунути проблему.

8.Віддрукований тираж віддається у цех післядрукарської обробки продукції. Як бачите, робота в друкаря не проста, адже потрібно оперативно і дуже швидко реагувати на причину погіршення якості відбитків. А цих причин можуть бути десятки, якщо не сотні. І тільки кваліфікований друкар може їх усунути із мінімальною кількістю витраченого паперу, фарби і робочого часу.

 

Помічник друкаря офсетного друку

Тепер розкажемо за що відповідає помічник друкаря офсетного друку. Скажемо одразу, що на його плечі падає відповідальність за всю фізично важку і “чорнову” роботу на офсетній машині. Він повинен і завантажити фарбу і папір, і замінити фарбовий чи зволожувальний валик, і налаштувати самонаклад, і помити циліндри машини. Як бачите, обов’язків багато, але зарплату помічник друкаря отримає значно меншу, ніж його безпосередній керівник. Але це найкоротший і найкращий шлях для того, щоб стати професійним, і досвідченим друкарем. 

Друкар плоского друку шкідливість 

Претендентів на цю посаду турбує таке питання, як шкідливість роботи друкаря плоского друку. Так, випари офсетних фарб, розчинників, зволожувальних розчинів, засобів для змивання валиків і декеля (офсетного полотна) здоров’я недодають. Окрім цих факторів, потрібно сказати і про іншу небезпеку: фізичне ураження від механізмів офсетної машини. Адже сучасне поліграфічне обладнання працює на дуже великих швидкостях, і потрібно бути дуже обережним, щоб не запхати руки між рухомі механізми. Окрім цього, потрібно вивчити правила безпеки, інструкцію до машини, і … не вживати алкоголю на робочому місці. На закінчення відповіді на запитання що таке друкар офсетного друку скажемо, де можна навчитись на цю професію. На друкарів готують профільні училища і технікуми. Але не рідкі ситуації, коли люди без поліграфічної освіти стають друкарями, і багато років успішно працюють. Хоча настійливо радимо, отримати хоча б базові знання, які дозволять розуміти процеси, які відбувають під час друкування. Тим більше, що на відміну від інших способів друку, в офсетному, друкарські і пробільні елементи знаходяться в одній площині, і потрібно вміти організувати процес так, щоб фарба не потрапляла на пробільні елементи. 

Висновок 

Друкар офсетного друку це сучасна, добре оплачувана і перспективна професія, яка потребує глибоких знань і достатнього досвіду роботи. Для розуміння складності процесів, приведемо тільки декілька проблем, які зустрічаються під час процесу друку, і які потрібно швидко усунути: — папір подається у друкарську секцію із перебоями, або й взагалі не йде, — задруковуваний матеріал виходить із машини замазаний, із складками, порваний, — офсетна фарба потрапляє на пробільні елементи, — відбиток не достатньо насичений, — на відбитку крім потрібно зображення проявляється інше, із попереднього тиражу, — на поліграфічній продукції фарба переходить із лицьової сторони на зворот іншого відбитку (відмарювання), — фарба довгий час не сохне на відбитку, — швидко зношується друкарська форма, — не вдається отримати потрібні кольори на відбитку, — і багато іншого.

P.S. Як знайти роботу друкарю офсетного друку 

Скажемо одразу, що хороший друкар без шкідливих звичок без роботи не залишиться ніколи. У крайньому разі, він може працевлаштуватись за кордоном, із відповідною оплатою праці. У нас, ви можете зайти на сайти із пошуку роботи або газети оголошень, і пошукати потрібну вакансію. Також, можете звернутись у кадрові агентства. Ще один хороший варант — надіслати електронного листа чи зателефонувати безпосередньо у друкарню «Фоліант». Тепер ви знаєте, що таке друкар офсетного друку, його обов‘язки і можливості. Успіхів

Джерело

http://drukarstvo.com/drukar-ofsetnoho-druku

Блокноти

Блокноти Блокнот (від англ. Block-notes - дослівно блок записів) - невеличка книжка, іноді з відривними листками, призначена для нотування різних подій, адрес, номерів телефонів, всього, що забажає людина.

Буклети

Буклети

Буклет – видання у вигляді одного аркуша друкованого матеріалу, сфальцьованого (складеного) будь-яким способом у два чи більше згини. Суть буклету полягає в тому, щоб при мінімальній площі вмістити максимум інформації, яку замовник буклету бажає донести до своєї аудиторії. Ще одна важлива особливість буклету, що відрізняє його від листівок - з одного боку і брошур з іншого - полягає в тому, що буклет не має зшитих сторінок, як брошура, але й не є однополосним листом, як листівка.


Брошура – книжкове видання в м’якій обкладинці (зазвичай з’єднане скобою чи склеєне, об’ємом 5-48 стор.). Брошура містить інформативний матеріал, розповсюджується на рекламних акціях, в офісах, виставках.

Ми надрукуємо Вам брошуру і виконаємо всі післядрукарські послуги (обрізка, фальцовка, зшив), щоб Ви отримали якісну поліграфічну продукцію.

Плакати, афіші

Плакати, афіші Афіша чи плакат – рекламне чи довідкове видання (один аркуш) з інформацією щодо певного заходу (події), призначене для розклеювання. Головні функції афіші/плакату – інформативна, безпосередня передача повідомлення, рекламна та навчальна. Також її важливими якостями виступають великі розміри і доступність широким масам населення. У друкарні «Фоліант» Ви можете замовити афішу чи плакат потрібного Вам тиражу та розміру, а наші дизайнери допоможуть розробити яскравий макет.

Персональний шкільний учнівський щоденник!!!

Персональний шкільний учнівський щоденник!!!

Особистий учнівський щоденник — персональна візитка навчального закладу. Жодної зайвої інформації, без реклами і непристойних зображень. Тільки те, що використовується у навчальному процесі. Історія школи, дані про досягнення учнів – лауреатів конкурсів, переможців олімпіад, обов’язки учня, список викладачів…  та багато іншої інформації, яку Ви можете розмістити на сторінках свого шкільного, індивідуального щоденника, в твердій палітурці.

Візитки

Візитки

Візитна картка з’явилася у XV столітті в Китаї, де також винайшли папір.

Дуже популярними візитні картки були у Франції за часів Людовика XIV. У Російській імперії візитні картки стали популярними за часів Катерини II. В кінці XIX століття набули поширення рекламні візитівки.

Як надрукувати буклет

Чи можна надрукувати буклет дешево, не втративши в якості? Існує, як мінімум, три способи знизити вартість друку буклету, незалежно від його тиражу. Економія коштів при цьому не позначиться на зовнішньому вигляді готової продукції.

Ціна на друк буклету складається з декількох складових. Найбільш витратною частиною є застосування матеріалів - Папери і фарби. Вартість післядрукарської обробки в рази нижче, незважаючи на те, що до неї входить кілька операцій — біговка, фальцювання, висічка, лакування і т.д.

Оберіть категорію

тел./факс: +38 (0342) 50-21-65

+38 (096) 380-05-60

+38 (099) 380-05-60