Якісна поліграфія та професійна команда – це перемога на виборчих перегонах 2020р.

Якісна поліграфія та професійна команда –  це перемога на виборчих перегонах 2020р.

 

Вас вітає Івано-Франківська друкарня повного циклу «Фоліант». Ми щиро віримо в Вас і готові швидко та якісно виконати ваші поліграфічні потреби.

Пропонуємо скористатися всіма нашими послугами, щоб бути остаточно впевненими у Вашій перемозі на виборах 2020р.

 

Підготовка до виборів в самому розпалі і Вам, як учасникам,  передвиборних перегонів треба встигнути донести до виборців інформацію про Ваших кандидатів. Найкращий спосіб, це виготовити якісну агітаційну продукцію в тому числі поліграфічну.

Ми допоможемо створити креативну та «брендову» рекламу вашої політичної організації чи кандидата, надрукуємо і доставимо її Вам як найшвидше.

У нас великий досвід співпраці з політичними організаціями, кандидатами та діючими депутатами. Наші друзі-клієнти завжди залишалися задоволені нашою роботою. Гнучка цінова політика друкарні, великий обсяг напрацювань (з 2004р.) а також неодноразова участь в виборчих кампаніях, дають змогу виконувати замовлення під будь-який бюджет та будь-які вимоги.

Поліграфічна компанія "Фоліант" пропонує такі послуги щодо виборчої поліграфії:

 

·        Розробка та виготовлення друкованої агітаційної продукції (газети, брошури, листівки, флаєри, плакати, календарі та інше).

·        Редагування, підбір фотографій, верстка, підготовка макету до друку.

·        Швидке виконання замовлень малими та великими тиражами на власній поліграфічній базі в місті Івано-Франківськ або селі Драгомирчани.

 

Крім того, допоможемо розрахувати оптимальний тираж та сформувати бюджет для покриття цільових аудиторій.

 

Оптимізуємо витрати на поліграфічну продукцію та збалансуємо якість і ціну замовлення.

 

Запрошуємо до співпраці!