Післядрукарські

Післядрукарські процеси — етап завершення поліграфічної продукції, фінальна стадія. Будь-який віддрукований тираж потребує подальшої обробки, що робить продукцію довершеною, відповідно до вимог замовника. За допомогою обладнання та досвідчених фахівців ми можемо якісно виконати ці вимоги.

Біговка

Біговка

Біговка — це прогин паперу внаслідок удару з метою його подальшого фальцування, використовується при виготовленні упаковки, обкладинок, меню, папок.

Висікання

Висікання

Висічка — це створення виробу складної форми за допомогою висічного ножа. Будь-яку непрямокутну форму виробу надає висічка, використовується при виготовленні етикеток, конвертів, папок, ексклюзивних відкриток, запрошень...

Каширування

Каширування

Каширування — це склеювання двох листів — паперу і картону — по всій площі цих листів. Зазвичай, каширування використовують для склеювання паперу і гофропаперу або пресованого картону для виготовлення підставок, ящиків та упаковки.

Конгрев, тиснення

Конгрев, тиснення

Конгрев — це технологія надання будь-якому елементу макета форми випуклості (тактильної чи візуальної).

Тиснення — це накладання графічного елементу на поліграфічну продукцію за допомогою фольги (як правило срібної та золотої). Тиснення елементів макета фольгою надає продукції преміального вигляду (оригінальні запрошення, візитки, вітальні листівки).

Ламінування

Ламінування

Ламінація — це процес покриття друкованої продукції прозорою плівкою (матовою або глянцевою),яка захищає матеріал від зовнішніх впливів — вигорання, вологи, розриву, подряпин.

Листопідбір, нумерація

Листопідбір, нумерація

Листопідбір — це автоматичний підбір листів для багатосторінкових матеріалів з метою їхнього подальшого скріплення, мінімізує помилки, характеризується швидкістю та якістю роботи.

Нумерація — це процес нанесення номерів на поліграфічний матеріал.

Скріплення на скобу, на пружину, термобіндер

Скріплення на скобу, на пружину, термобіндер

Способи зшиву багатосторінкової продукції:

Скоблювання — це кріплення багатосторінкового матеріалу на одну або дві скоби.

Термобіндер — це кріплення багатосторінкового матеріалу на клей.

Євроспіраль — це кріплення багатосторінкового матеріалу на пружину (пластикову або металеву).

Фальцовка

Фальцовка

Фальцовка — це згин на папері в одному чи декількох місцях, найчастіше використовується при виготовленні євробуклетів, брошур, газет.