Блокноти

Блокноти Блокнот (від англ. Block-notes - дослівно блок записів) - невеличка книжка, іноді з відривними листками, призначена для нотування різних подій, адрес, номерів телефонів, всього, що забажає людина.

Буклети

Буклети

Буклет – видання у вигляді одного аркуша друкованого матеріалу, сфальцьованого (складеного) будь-яким способом у два чи більше згини. Суть буклету полягає в тому, щоб при мінімальній площі вмістити максимум інформації, яку замовник буклету бажає донести до своєї аудиторії. Ще одна важлива особливість буклету, що відрізняє його від листівок - з одного боку і брошур з іншого - полягає в тому, що буклет не має зшитих сторінок, як брошура, але й не є однополосним листом, як листівка.


Брошура – книжкове видання в м’якій обкладинці (зазвичай з’єднане скобою чи склеєне, об’ємом 5-48 стор.). Брошура містить інформативний матеріал, розповсюджується на рекламних акціях, в офісах, виставках.

Ми надрукуємо Вам брошуру і виконаємо всі післядрукарські послуги (обрізка, фальцовка, зшив), щоб Ви отримали якісну поліграфічну продукцію.

Плакати, афіші

Плакати, афіші Афіша чи плакат – рекламне чи довідкове видання (один аркуш) з інформацією щодо певного заходу (події), призначене для розклеювання. Головні функції афіші/плакату – інформативна, безпосередня передача повідомлення, рекламна та навчальна. Також її важливими якостями виступають великі розміри і доступність широким масам населення. У друкарні «Фоліант» Ви можете замовити афішу чи плакат потрібного Вам тиражу та розміру, а наші дизайнери допоможуть розробити яскравий макет.

Візитки

Візитки

Візитна картка з’явилася у XV столітті в Китаї, де також винайшли папір.

Дуже популярними візитні картки були у Франції за часів Людовика XIV. У Російській імперії візитні картки стали популярними за часів Катерини II. В кінці XIX століття набули поширення рекламні візитівки.

Як надрукувати буклет

Чи можна надрукувати буклет дешево, не втративши в якості? Існує, як мінімум, три способи знизити вартість друку буклету, незалежно від його тиражу. Економія коштів при цьому не позначиться на зовнішньому вигляді готової продукції.

Ціна на друк буклету складається з декількох складових. Найбільш витратною частиною є застосування матеріалів - Папери і фарби. Вартість післядрукарської обробки в рази нижче, незважаючи на те, що до неї входить кілька операцій — біговка, фальцювання, висічка, лакування і т.д.